چاپ

چاپ کوره ای

چاپ کوره ای روی ظروف چینی

رویال دکور اولین و بزرگترین مرکز  آنلاین چاپ روی ظروف چینی و سرامیکی میباشد که آماده دریافت سفارشات شما از سراسر ایران میباشد.چاپ آرم و لوگو بروی انواع ظروف چینی اعم از بشقاب غذاخوری ، پیش دستی ، قندان ،فنجان ، نعلبکی و …. یکی از بهترین و کار آمد ترین خدمات تبلیغات می باشد.با توجه به اهمیت میهمان در جلسات و میهمانیهای بزرگ یکی از بهترین روش های که میتوانید به بهترین نحو پذیرایی انجام شود چاپ لوگو و آرم شرکت ، موسسه ، رستوران و ….. برروی ظروف پذیرایی میباشد.رویال دکور این مهم را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت برروی تمامی ظروف چینی چاپ خواهد کرد.این چاپ کوره ای بوده و ماندگاری بسیار طولانی در برابر شست و شو و مواد شوینده قوی را داراست.

هزینه چاپ کوره ای روی ظروف چینی

هزینه چاپ کوره ای به دو دسته تقسیم میشود:

۱.هزینه ثابت

۲.هزینه متغییر

۱.هزینه ثابت چاپ:

این هزینه شامل هزینه هایی همچون ظهور فیلم ، تهیه کلیشه ، تهیه کاغذ مخصوص چاپ ، تهیه رنگ نسوز خارجی مخصوص و …..

چاپ به صورت سری و حداقل ۵۰ برگ سایز ۲۵ در ۳۵ چاپ خواهد شد که با توجه سایز لوگو و طرح شما از ۵۰ عدد تا ۳۰۰۰ عدد لوگو چاپ خواهد شد. به صورت تقریبی در هر چاپ حدود ۱۵۰۰ عدد لوگو چاپ خواهد شد با هزینه ثابت.هزینه ثابت اولیه(برای دریافت قیمت تماس بگیرید)برای چاپ یک رنگ میباشد و برای هر رنگ اضافه شدن مبلغی اندک اضافه خواهد شد.

۲.هزینه متغیر چاپ (پخت)

دومین هزینه چاپ که بصورت متغییر میباشد هزینه پخت اجناس داخل کوره هستش که برای هر نوع کالایی متفاوت است.این هزینه بسیار هزینه اندکی هستش که دریافت میشود و باتوجه به نوع کالا و تعداد آن اختصاص می یابد.

محدودیت های چاپ کوره ای

در چاپ کوره ای محدودیت های هم از نظر طرح و هم از نظر رنگ وجود دارد:

طرح ارسالی حتما باید بصورت لایه باز و وکتور باشد و چاپ ترام (گرادیانت) در این چاپ خیلی با کیفیت خوبی چاپ نمیشود مگر در موارد خاص.

در چاپ کوره ای بدلیل استفاده از رنگ نسوز خارجی در یکسری طیف های رنگی محدودیت هستش هم بدلیل نبود رنگ هم بدلیل گزاف بودن قیمت. یکسری رنگها اما رنگهای عمومی مثل زرد ،آبی ، نارنجی ، سبز ، قرمز و …. بدون محدودیت هستن رنگ های بنفش و صورتی و زرشکی به علت دارا بودن اکسید طلا علاوه بر طیف کمی که دارن، خیلی هم گران هستن.

رنگهای طلایی و نقره ای بدلیل وجود درصد زیادی طلای واقعی و پلاتین واقعی داخل رنگ بسیار گران هستن و در صورت تمایل بصورت اختصاصی استفاده میشود.

در چاپ کوره ای به دلیل متغییر بودن دمای کوره تلرانس رنگ تا ۲۰ درصد طبیعی هستش و اتفاق خواهد افتاد.


نوشته های مشابه